Підкатний гідравлічний домкрат 3 т з адаптером REDATS LS-350 має вантажопідйомність 3 тонни, що дозволяє обслуговувати легкові автомобілі та легкий комерційний транспорт. Оснащений функцією швидкого підйому (quicklift), яка здійснюється за допомогою ножної педалі. Діапазон підйому становить 140-495 мм. Металеві колеса (задні поворотні) і довга поворотна ручка дають змогу швидко позиціонувати домкрат під автомобілем.
У комплекті поставки домкрата є адаптер з прогумованими підйомними опорами і вантажопідйомністю 2 тонни, який забезпечує зручну роботу з позашляховиками та авто з високим кліренсом. Висота основи адаптера - 190 мм, максимальна висота підйому - 620 мм. Ширина регулюється від 600 до 840 мм. Адаптер легко і швидко монтується на домкрат. Такий домкрат з адаптером має широкий спектр застосування і буде вигідним придбанням для будь-якого автосервісу.
Особливості підкатного гідравлічного домкрата 3 т з адаптером REDATS LS-350
Вантажопідйомність домкрата - 3 тонни
Функція швидкого підйому (quicklift)
Керування за допомогою ножної педалі
Діапазон підйому домкрата - 140-495 мм
Металеві колеса (задні поворотні)
Поворотна ручка довжиною 90 см
Міцна конструкція з високоякісної сталі
Адаптер в комплекті поставки
Легкий монтаж адаптера на домкрат
Вантажопідйомність адаптера - 2 тонни
Діапазон підйому адаптера - 190-620 мм
Регулювання адаптера по ширині у діапазоні 600-840 мм
Прогумовані підйомні опори адаптера
Кріплення вантажу за допомогою спеціальних ланцюгів
Поперечна балка для стабільності піднятого автомобіля і домкрата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 495 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 29 кг |
| Стан | Новий |