6 980 ₴
Технічні характеристики
Діаметр диску зовнішній - Ø 450 мм
Товщина 2,8 мм
Посадковий діаметр Ø 30 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Lumag |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 450 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.8 мм |