3 800 ₴
Дренажний дощовий насос ZIPPER ZI-RTP350 - це спеціалізований насос, основне завдання якого - відкачувати дощову воду, а потім використовувати її для поливу городу або інших господарських потреб. Для цього в даній моделі насоса є функція "плоского" всмоктування (приблизно 2 мм).
Насос має гарний зовнішній вигляд і виконаний з високоякісних матеріалів, з дотриманням усіх вимог безпеки до обладнання даного типу.
Особливості насоса ZIPPER ZI-RTP350:
Надійний двигун типу IP X80 і потужністю 350 У. Забезпечує висоту підняття води на 11 метрів.
Джерело живлення: мережа 220-230 В, 50 Гц.
Максимальна глибина занурення - 3 метри. Для дощової води - це оптимальна глибина.
Довжина кабелю живлення становить 10 метрів.
Технічні характеристики
Напруга 230 В 50 Гц
Вага 4,3 кг
Потужність двигуна 350 Вт
Тип двигуна IP X80
Довжина шнура живлення 10 м
Макс. висота підняття води 11 м
Макс. глибина всмоктування 3 м
Макс.температура води 35°C
Вид насоса Дренажный
Соединение шланга 3 4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 11 м |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Вага | 4.3 кг |
| Стан | Новий |