2 410 ₴
Насос занурювальний Lider PWB750 - це обладнання з двигуном потужністю 750 Вт. Максимальна глибина занурення становить 7 м, а висота підйому - 8 м. Максимальна продуктивність - 12500 літрів на годину. Ця модель підходить для роботи як з чистою, так і з брудною водою. Розмір сторонніх предметів для брудної води не повинен перевищувати 3,5 см. Завдяки описаним параметрам цей пристрій ідеально підходить для побутового використання та потреб індивідуальних користувачів. Його не можна використовувати в комерційних цілях, а також для перекачування солоної води, небезпечних або легкозаймистих речовин. Він також не призначений для перекачування питної води.
Технічні характеристики
Потужність двигуна 750 Вт
Напруга 230 В/ 50 Гц
Макс. висота підняття води 7 м
Якість води чиста/брудна
Максимальна продуктивність 12500 л/год
Вага 4,5/4,8 кг
Гарантія 12 місяців
Максимальна глибина всмоктування 8 м
Тепловий захист ні
Розмір поглинених частинок 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Вага | 4.8 кг |
| Стан | Новий |