12 000 ₴
11 400 ₴
Підкатний гідравлічний домкрат з вантажопідйомністю 3,5 тонни представляє собою високоефективний інструмент для підняття легкових автомобілів з врахуванням вимог безпеки та ергономіки. Його конструкція ретельно розроблена для забезпечення плавної та прецизійної роботи.
Особливістю даної моделі є спеціально розроблена конструкція, що дає змогу задіювати навантаження до 4 тон безпечно та ефективно.
Основні особливості та переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3.5 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 508 мм |
| Висота підхоплення | 100 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 44 кг |
| Стан | Новий |