9 100 ₴
Підкатний гідравлічний домкрат з вантажопідйомністю 3.5 тонни представляє собою високоефективний інструмент для підняття легкових автомобілів з врахуванням вимог безпеки та ергономіки. Його конструкція ретельно розроблена для забезпечення плавної та прецизійної роботи.
Особливістю даної моделі є наявність допоміжної педалі для швидкого та ефективного підняття автомобілю. Спрощує роботу у невеликих, вузьких приміщеннях.
Основні особливості та переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 500 мм |
| Висота підхоплення | 145 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 35 кг |
| Стан | Новий |