



2 670 ₴
Модульний набір інструментів, що є мобільною базою для створення персоналізованих ДВУ наборів. Міцна телескопічна ручка, металева вісь, великі колеса з гумовим покриттям гарантують довговічність та відмінну маневреність.
>Ящик оснащений двома регульованими відділеннями – одним класичним та іншим Мульті, що завдяки різним власникам для ручного інструменту дозволяє легко підтримувати порядок усередині ящика. Крім того, знімний відсік Multi можна використовувати як автономний утримувач інструментів.
Зовнішні розміри 530 [Д] x 385 [Ш] x 690 [В] мм
Внутрішній розмір 389 [Д] x 228 [Ш] x 307 [В] мм
Діагональ 585 мм
Ємність 38
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Висота | 690 мм |