115 ₴
Голо
вка глибока дванадцятигранна 1/2", хром-ванадієва, 21мм.Бренд: Forsage
Артикул: F-5497721
Виготовлена з хром-ванадієвої сталі (Cr-V), де хром забезпечує сталі стійкість до корозії, окислення, абразії та надає високу ступінь зносостійкості.
Головка глибока торцева Forsage встановлюється на гайковий ключ або тріскачку. Вона використовується для закручування та розкручування різьбових з'єднань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 21 мм |
| Розмір min | 1 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |