



8 265 ₴
7 438,50 ₴
Підкатний гідравлічний домкрат з вантажопідйомністю 3 тонни представляє собою високоефективний інструмент для підняття легкових автомобілів з врахуванням вимог безпеки та ергономіки. Його конструкція ретельно розроблена для забезпечення плавної та прецизійної роботи.
Головною особливістю даної моделі є наднизька конструкція профілю.
Висота підхвату в 75 мм дозволяє працювати з автомобілями з наднизьким кліренсом.
Основні особливості та переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 505 мм |
| Висота підхоплення | 75 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 36 кг |
| Стан | Новий |