255 ₴
Ящик для інструментів Haisser Smart IML 32 90108 виконаний із якісного пластику. Можна використовувати для зберігання інструменту, корисних речей, господарського інвентарю.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 160 мм |