7 830 ₴
Пневматичний ударний гайковерт TAGRED TA817 - оснащений механізмом TWIN HAMMER, який використовується в найкращих ударних гайковертах даного типу. Механізм TWIN HAMMER базується на двох обертаючихся молотках, які накшталт подібно досягають величезного крутного моменту. Під час роботи молотки вдаряють по шпинделю з обох боків, створюючи потужну силу розриву, що є критично важливою у випадках, коли потрібно відкрутити сильно застряглі гвинти або болти. Ударні гайковерти з механізмом TWIN-HAMMER безперечно справляться з завданнями у ситуаціях, де вимагається найвища ефективність та надійність!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Максимальний крутний момент | 2500 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 4600 об/хв |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Витрата повітря | 583 літр/хв |
| Внутрішній діаметр шланга | 14 мм |
| Вага | 6.8 кг |
| Стан | Новий |