
487 ₴
Змішувач TN Ø35 для кухні гусак прямий 250мм на шпильці TAU TN-2B242C (9846110)
Продаж кратно 2 шт.
TN-2B242C - це недорогий одновадільний змішувач для кухні з поворотним прямим гусаком (довжина 25 см) і важелем для регулювання натиску і температури струменя.
Такий кран підійде для круглих, квадратних, прямокутних мийок великих габаритів з 1 і 2-ма чашами.
Для підключення до водопроводу змішувач для кухні TN-2B242C укомплектований двома гнучкими шлангами. Кран монтують на горизонтальну площину і притискають шпилькою.
Гарантія - 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9846110 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.490 |
| Вилив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø35 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Продаж красно, шт. | 2 |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |