
592 ₴
Змішувач s43 Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на шпильці TAU SM-2B144C (9843120)
Модель SM-2B144C - це змішувач для кухні TAU, який має прямий поворотний вилив довжиною 15 см. Виконаний з якісних матеріалів, з нанесеним методом гальваніки хромонікелевим покриттям, яке надає дзеркальний блиск і захищає від корозії. Для збереження товарного вигляду протягом довгих років кран досить протирати м'якою ганчіркою, не використовуючи порошкові і агресивні чистячі засоби.
Важіль прямокутної форми, з наскрізним отвором. Усередині корпусу встановлено керамічний картридж, що забезпечує плавне регулювання натиску і температури струменя.
Такий змішувач підійде для мийок з невеликими чашами.
У комплекті передбачена кріпильна шпилька і гнучкі підводи. Змішувач встановлюється на виріб врізним способом.
Гарантія - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9843120 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.580 |
| Вилив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |