
702 ₴
Змішувач s43 Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на гайці TAU SM-1B144C (9843100)
Змішувач для кухні TAU SM-1B144C виконаний з якісних матеріалів з хромонікелевим покриттям, що додає дзеркальний блиск і захист від корозії. Для збереження товарного вигляду протягом довгих років кран досить протирати м'якою губкою або тканиною.
Конструктивно вилив прямий (довжина 150 мм) з функцією обертання, важіль з наскрізним отвором. Плавне регулювання натиску і температури струменя виконує керамічний картридж.
Такий змішувач підійде для мийок невеликих габаритів.
Переваги:
Змішувач для кухні SM-1B144C монтується на поверхню врізним способом, кріпильна гайка і гнучкі підводи поставляються в комплекті. Установка займе мінімум часу і сил.
Гарантія на кран розрахована терміном на 12 місяців з моменту покупки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9843100 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.710 |
| Вилив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка |
| Торгова марка | TAU |