
593 ₴
Змішувач s40 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на шпильці TAU SL-2B243C (9840130)
Змішувач для кухні ТАУ SL-2B243C - це класична модель з прямим довгим поворотним гусаком (250 мм) і вбудованим розсікачем. Важіль - прямокутний, вигнутий з керамічним картриджем для плавного управління температурою і потужністю струменя.
Такий змішувач можна встановити як на одну, так і на дві спарені мийки для зручного миття і полоскання посуду.
Переваги:
Монтаж проводиться врізним способом на виріб з фіксацією на шпильці. У комплекті поставляються 2 гнучких підведення для підключення до магістралі.
Гарантія від виробника - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9840130 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.590 |
| Вилив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |