
575 ₴
Змішувач s40 Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на шпильці TAU SL-2B143C (9840120)
Змішувач для кухні ТАУ SL-2B143C - це класична модель з прямим коротким виливом (150 мм) і вбудованим аератором. Кран обертається на 360 градусів. Важіль прямокутної зігнутої форми. Плавне регулювання температури і потужності струменя досягається завдяки роботі керамічного картриджа діаметром 40 мм.
Такий змішувач стане відмінним доповненням до мийки невеликих розмірів з керамограніта або нержавіючої сталі.
Переваги:
Догляд: витирати від вологи неабразивною губкою, а потім ганчірочкою з мікрофібри або бавовни.
Монтаж проводиться врізним способом на виріб. У комплекті поставляються 2 гнучких підведення і кріпильна шпилька.
Гарантія офіційного виробника - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9840120 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.580 |
| Вилив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |