
689 ₴
Змішувач s40 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на гайці TAU SL-1B243C (9840110)
Змішувач для кухні ТАУ SL-1B243C має довгий поворотний вилив, тому стане відмінним помічником в митті великої кількості посуду і доповненням до глибоких мийок з нержавіючої сталі або керамограніта.
Важіль прямокутної зігнутої форми забезпечує плавне регулювання температури і потужності струменя завдяки вбудованому картриджу з кераміки.
Установка проводиться врізним способом на виріб. У комплекті поставляються 2 гнучких підведення 1/2 "× M10 × 350 мм і кріпильна гайка.
Догляд за хромонікелевим покриттям: витирати вологою неабразивной губкою або м'якою ганчіркою.
Гарантія на змішувач для кухні SL-1B243C - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9840110 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.720 |
| Вилив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка |
| Торгова марка | TAU |