
696 ₴
Змішувач s40 Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на гайці TAU SL-1B143C (9840100)
Змішувач для кухні ТАУ SL-1B143C стане відмінним помічником в митті посуду і доповненням до мийки невеликих розмірів.
Це класична модель з прямим виливом і вбудованим аератором. Важіль має прямокутну вигнуту форму. Плавне регулювання температури і потужності струменя забезпечує керамічний картридж діаметром 40 мм.
Монтаж на поверхню виробляється врізним способом. У комплекті поставляються 2 гнучких підведення і кріпильна гайка.
Догляд за змішувачем для кухні SL-1B143C: витирати від бризок вологою неабразивной губкою, а потім м'якою сухою тканиною.
Гарантія на виріб - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9840100 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.710 |
| Вилив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка |
| Торгова марка | TAU |