
745 ₴
Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на шпильці TAU SE-2B245C (9807130)
Змішувач для кухні TAU SE-2B245C є одноважільним з прямим довгим виливом, який обертається на 360 градусів. За регулювання натиску і температури струменя відповідає керамічний картридж. Сріблястий блиск і стійкість до корозії забезпечує якісне хромонікелеве покриття. Модель підходить для кухонних мийок різних конфігурацій.
Особливості:
Змішувач для кухні SE-2B245C можна встановити самостійно врізним способом. Кріплення та гнучкі шланги поставляються в комплекті.
Гарантійний термін - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9807130 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.610 |
| Вилив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |