
748 ₴
Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на шпильці TAU SE-2B145C (9807120)
Змішувач для кухні TAU SE-2B145C з прямим коротким поворотним виливом, тип управління -одноважільний. За регулювання натиску і температури води відповідає керамічний картридж. Покриття крана - хромонікелеве, що додає виробу сріблястий блиск і стійкість до корозії. Модель підходить для невеликих мийок.
Відмінні риси:
Монтаж змішувача для кухні SE-2B245C можна виконати самостійно, використовуючи кріплення і гнучкі шланги, що поставляються в комплекті.
Гарантія від виробника надається строком на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9807120 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.600 |
| Вилив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |