
837 ₴
Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на гайці TAU SE-1B245C (9807110)
Змішувач для кухні TAU SE-1B245C одноважільного типу, з прямим довгим поворотним виливом. Картридж - керамічний з діаметром 40 мм, покриття - хромонікелеве. Модель підходить для мийок різних конфігурацій, оскільки виконана в класичному стилі.
Переваги:
Для установки змішувача для кухні SE-1B245C застосовуються спеціальна кріпильна гайка і пара гнучких міцних шлангів для подачі води.
Гарантія надається від виробника і становить 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9807110 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.740 |
| Вилив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка |
| Торгова марка | TAU |