
815 ₴
Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на гайці TAU SE-1B145C (9807100)
Змішувач для кухні TAU SE-1B145C підходить для мийок різних конфігурацій, оскільки виконаний у класичному стилі. Модель з прямим коротким поворотним гусаком і управлінням важеля. На корпус, вилив і важіль нанесено захисно-декоративне хромонікелеве покриття. Картридж - керамічний з діаметром 40 мм.
Переваги:
Для очищення змішувача для кухні підходить м'яка губка або ганчірочка з мікрофібри. З миючих засобів допускається мильний розчин.
У набір входять кріпильні елементи, що значно спрощує процес установки вироби і його підготовки до використання.
Гарантія на кран SE-1B145C - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9807100 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.730 |
| Вилив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка |
| Торгова марка | TAU |