
752 ₴
Змішувач s04 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на шпильці TAU SD-2B243C (9804130)
Модель SD-2B243C - це одноважільний змішувач для кухні TAU з довгим прямим зливом, який обертається вліво-вправо. Дизайн крана - класичний. Підходить для мийок з великими габаритами і стане відмінним помічником в миття вручений посуду і продуктів харчування.
Вид установки даного змішувача на мийку - виразний, з кріпленням на шпильці і підключенням до магістралі за допомогою гнучких підведень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9804130 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.610 |
| Вилив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |