
743 ₴
Змішувач SD Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на шпильці TAU SD-2B143C (9804120)
Модель SD-2B143C - змішувач для кухні ТАУ, дизайн - класичний. Гусак укорочений, прямий, повертається на 360 градусів. На корпус, важіль, вилив нанесено багатошарове хромонікелеве покриття сріблястого кольору, яке не іржавіє, не тьмяніє і не відшаровується при належному догляді. Такий змішувач стане відмінним аксесуаром і впишеться в різні інтер'єри кухонь.
Очищати покриття крана від бризок і нальоту можна за допомогою м'якої тканини або губки без використання абразивних засобів.
У комплекті: кріпильна шпилька і гнучкі підводи для підключення до водопроводу.
Гарантія на виріб - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9804120 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.600 |
| Вилив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |