818 ₴
Змішувач s04 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на гайці TAU SD-1B243C (9804110)
Модель SD-1B243C - одноважільний змішувач для кухні ТАУ з довгим прямим поворотним виливом. Класична форма, хромоване покриття.
При дбайливому догляді і натиранні крана м'якою тканиною, він має презентабельний зовнішній вигляд і дзеркальний глянець протягом багатьох років служби.
Змішувач для кухні SD-1B243C укомплектований двома гнучкими підводами, кріплення до мийки виконується за допомогою гайки.
Гарантія надається на 12 місяців з моменту покупки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9804110 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.740 |
| Вилив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт. |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка |
| Торгова марка | TAU |