



898 ₴
Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на гайці AQUATICA (MD-1B241C)
Модель MD-1B241C - це одновадільний змішувач для кухні з прямим поворотним виливом середньої довжини. Має захисне хромонікелеве покриття, що охороняє корпус від впливу корозії і дрібних механічних пошкоджень.
Монтаж змішувача для кухні Акватика виконується на горизонтальну поверхню за допомогою гайки. Підключення до магістралі проводиться через 2 гнучких підведення, які додаються в комплекті.
Для збереження блиску протягом довгих років кран необхідно протирати м'якою тканиною або неабразивной губкою.
Гарантія - 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9712110 |
| Вилив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | гнучкий підвід з нейлоновим обплетенням ½" × M10 × 400 мм — 2 шт. |
| Маса, кг | 1.130 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка (корона) |
| Торгова марка | Aquatica |