



898 ₴
Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на гайці AQUATICA (MD-1B141C)
Одноважільний змішувач для кухні MD-1B141C має короткий прямий вилив з можливістю обертання на 360 градусів.
Така модель припаде до душі любителям класичного дизайну і підійде для мийок невеликих розмірів.
Даний змішувач для кухні встановлюється на мийку за допомогою гайки протягом декількох хвилин своїми руками. У комплекті поставляються 2 гнучких підведення.
Гарантія на виріб становить 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9712100 |
| Вилив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | гнучкий підвід з нейлоновим обплетенням ½" × M10 × 400 мм — 2 шт. |
| Маса, кг | 1.090 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Гайка (корона) |
| Торгова марка | Aquatica |