Заклепки алюмінієві Standard 4.8×12.7мм 500шт SIGMA (2613651) призначені для скріплення матеріалів в тих випадках, коли неможливо провести зварювальні роботи або матеріал деформується під дією високих температур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2613651 |
| Базова одиниця | уп |
| Довжина заклепки, мм | 12,7 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.8 мм |
| Маса, кг | 1.270 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 12.7, Ø - 4.8, H - 5.0-7.0, Ø1 - 4.9 мм |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Торгова марка | Sigma |