Зубило плоске 18×600×20мм SDS-max (тубус) SIGMA (1800741) призначене для вирівнювання робочої поверхні, вибивання матеріалу з попередньо прорізаної штроби. Також може використовуватися для збивання штукатурки і сколювання плитки. Виготовлено з високоякісної кованої сталі, що забезпечує довгий термін експлуатації. Напайку з твердосплавного матеріалу ВК8 підвищує стійкість інструменту до ударів і динамічним навантаженням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1800741 |
| Базова одиниця | шт |
| Довжина, мм | 600 мм |
| Діаметр, мм | 18 мм |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | Ø - 18, L - 600, H - 20 мм |
| Тип упаковки | Тубус |
| Торгова марка | Sigma |
| Хвостовик | SDS-plus хвостовик |
| Ширина, мм | 20 мм |