163 ₴
Коронка кільцева з вольфрамовим напиленням 53мм SIGMA (1512131) призначена для свердління отворів в бетоні, цеглі, кераміці, граніті, мармурі, плитці, пластику, пінобетон і гіпсокартон в безударном режимі. Застосовується в зборі з основою-державкою і центруючим свердлом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1512131 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага брутто (одиниці), кг | 0.14 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.13 |
| Висота коронки, мм | 65 мм |
| Габарити | 5.7x11.5x5.8/ |
| Діаметр коронки, мм | 53 мм |
| Діаметр, мм | 53 |
| Зернистість | 14-24 |
| Максимальна кількість обертів, об/хв | 1500 |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | Ø - 53, H - 65 мм |
| Торгова марка | Sigma |
| Ширина ріжучої кромки, мм | 4 |