
58 ₴
Заклепки алюмінієві Standard 4.8×30мм 50шт SIGMA (2612711)
Використовуються для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепочників. Головне призначення клепаних елементів складається в можливості провести надійне з’єднання двох конструкцій. Заклепки застосовуються для скріплення тонколистових конструкцій різних матеріалів, таких як
сталь, пластик тощо. Заклепки дозволяють з’єднувати елементи при односторонньому доступі до місця кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2612711 |
| Базова одиниця | шт |
| Габарити | 10.5x19x2/ |
| Довжина заклепки, мм | 30.0 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.8 мм |
| Діаметр отвору, мм | 4.9 |
| Кількість в упаковці | 50 шт ед |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 30.0, Ø - 4.8, H - 23.0-25.0, Ø1 - 4.9 мм |
| Скріпляється товщина, мм | 23.0 - 25.0 |
| Торгова марка | Sigma |