17 000 ₴
Однофазний бензиновий генератор MAST GROUP Т3500 з номінальною потужністю 2,5 кВт є відмінним варіантом для резервного живлення основних приладів у будинку, офісі, магазині тощо. Оснащений сучасним альтернатором з мідною обмоткою і автоматичним регулятором напруги, що дозволяє без ризику підключати чутливе обладнання. Надійний чотиритактний двигун забезпечує безперервну роботу генератора до 6 годин.
Генератор має відкритий корпус з жорсткою рамою, що дозволяє легко його обслуговувати. Для зручності експлуатації і попередження поломок є датчики рівня палива і мастила, а також захист від перевантаження і низького рівня мастила. В комплекті з генератором MAST GROUP Т3500 поставляються газова плитка Orcamp CK-505 та картридж газовий Pegas 400 мл.
Чому варто вибрати саме бензиновий генератор MAST GROUP Т3500 + газова плитка Orcamp CK-505 + картридж газовий Pegas 400 мл
Цей комплект буде корисним у різних випадках життя, а висока якість і вагомі переваги його складових гарантують ефективність використання і довготривалу, надійну службу.
Бензиновий генератор MAST GROUP Т3500
Однофазний (230 В)
Номінальна потужність 2,5 кВт, максимальна потужність - 2,8 кВт
Надійний чотиритактний двигун з повітряним охолодженням
Ручний запуск
Мідна обмотка альтернатора
Модуль AVR
Індикатори рівня палива і мастила
Захист від перевантаження і низького рівня мастила
Відкритий корпус з жорсткою рамою.
Портативна газова плитка Orcamp CK-505
Робота від газового балончика з цанговим з’єднанням
Точний контроль вогню
Стійка і міцна конструкція
Компактний, сучасний дизайн.
Картридж газовий Pegas 400 мл
Підходить для всіх поширених газових плит та газових пальників.
Вміст: 227 г/400 мл.
Технічні характеристики
Габаритні розміри (ДхВхШ), мм: 615х450х485 мм
Вага 41 кг
Напруга 220 В
Тип запуску ручний
Об'єм двигуна 163 см3
Максимальна потужність: 2,8 кВт
Номінальна потужність: 2,5 кВт
Частота 50 Гц
Гарантія, к-сть місяців: 12
Попередження про низький рівень мастила: є
Автоматичний регулятор напруги: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49 кг г |
| Попередження про низький рівень оливи: | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри (ДхВхШ), mm: | 615х450х485 мм |