99 820 ₴
Бензиновий генератор MAST GROUP YH13000 відмінно підходить як для власного, так і для професійного використання. Номінальної потужності 10,5 кВт вистачає для тривалого підтримання стабільної роботи всіх приладів у будинку, обладнання у майстерні та інструментів на будівельному майданчику. Генерує напругу 230 В. Комплектується портативною газовою плиткою Orcamp CK-505 та картридж газовий Pegas 400 мл, що дає змогу повністю забезпечити основні життєві потреби при відсутності енергопостачання.
Генератор оснащений автоматичним регулятором напруги, що дозволяє підключати до нього чутливі до коливань прилади. Газова плитка при компактних розмірах стійка і міцна, що дозволяє готувати їжу у досить великому посуді. Обігрівач потужністю 2 кВт здатний обігріти приміщення до 20 кв.м.
Чому варто вибрати саме бензиновий генератор MAST GROUP YH13000 + газова плитка Orcamp CK-505 + картридж газовий Pegas 400 мл
Такий комплект закриває всі основні життєві потреби при тривалій відсутності електроенергії.
Бензиновий генератор MAST GROUP YH13000
Номінальної потужності 10,5 кВт достатньо для живлення всіх приладів у будинку та інструментів на будівельному майданчику
Генерує однофазну напругу 230 В, яка підходить для більшості основного обладнання
Автоматичний регулятор напруги дозволяє безпечно підключати чутливі до перепадів прилади
Економно споживає паливо
Надійний і довговічний.
Портативна газова плитка Orcamp CK-505
Стійка та міцна, що дозволяє готувати їжу у досить великому посуді
Компактний і зручний дизайн
Працює від газового балончика з цанговим з'єднанням
Точний контроль полум’я
Проста у користуванні.
Картридж газовий Pegas 400 мл
Підходить для всіх поширених газових плит та газових пальників.
Вміст: 227 г/400 мл.
Технічні характеристики
Ємність паливного баку 32 л
Вага 175 кг
Напруга 240 В
Габаритні розміри, ШхДхВ 1010х770х990 мм
Тип запуску електрозапуск
Максимальна потужність: 11 кВт
Номінальна потужність: 10,5 кВт
Модель двигуна YH2V80F
Частота 50 Гц
Гарантія, к-сть місяців: 24
Попередження про низький рівень мастила: є
Автоматичний регулятор напруги: є
Робочий об'єм, см. куб.: 713 см³
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 10.5 кВт |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | YH2V80F |
| Об'єм двигуна | 713 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 32 л |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 175 кг г |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 1010х770х990 мм |
| Модель двигуна | YH2V80F |
| Попередження про низький рівень оливи: | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Місткість паливного бака, л.: | 32 л |
| Робочий об'єм, см. куб.: | 713 см3 |
| Тип запуску | електрозапуск |