153 940 ₴
Бензиновий генератор MAST GROUP YH15000 - потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду. Підходить для постійного та тривалого користування.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
Портативна газова плитка Orcamp CK-505
Портативна піч для кемпінгу чи далеких поїздок. Стійка та міцна, завдяки чому можна приготувати їжу у досить великій каструлі.
Незамінна у будь-якій ситуації, коли ми далеко від дому і хочеться смачної, теплої їжі чи кави.
Проста у використанні та легкий.
Працює від газового балончика з цанговим з'єднанням.
Точний контроль полум'я.
Сучасна форма.
Легкий та зручний дизайн.
Картридж газовий Pegas 400 мл
Підходить для всіх поширених газових плит та газових пальників.
Вміст: 227 г/400 мл.
Багатофункціональний картридж, який підходить для використання вдома і на природі, а також сумісний з усіма газовими приладами, які мають відповідне цангове місце розташування: газові плити, пальники, паяльні лампиТримати подалі від тепла та інших джерел займання. Захищати від сонячних променів та зберігати в добре провітрюваному місці.
Картридж є одноразовим та не перезаправляється.
Технічні характеристики
Напруга 230 В
Вага 210/245 кг
Габаритні розміри 1000х750х850 мм
Місткість паливного баку 32 л
Тип запуску електро/ручний
Максимальна потужність 13 кВт
Номінальна потужність 12 кВт
Матеріал обмотки мідний
Час роботи при повному заряді акумулятора 11 год
Тип двигуна 4-тактний
Датчик рівня палива: є
Ємність мастила 2,3 л
Частота 50 Гц
Витрата палива 300- 350 мл/1кВт год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Максимальна потужність | 13 кВт |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 2.3 л |
| Об'єм паливного бака | 32 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | трифазний |
| Вага | 209 кг г |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 916х668х875 мм |
| Попередження про низький рівень оливи: | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Місткість паливного бака, л.: | 35 л |
| Об'єм двигуна | 999 см3 |
| Тип запуску | Електростартер |