Дровокол Faworyt TRH7T - працює на асинхронному двигуні потужністю 2300 Вт і чинить тиск на оброблюваний матеріал у 7 тонн. Він підходить для горизонтальної роботи з колодами діаметром до 25 см і максимальною довжиною 52 см. Електричний дровокол Faworyt TRH7T має вагу 55 кг, але не хвилюйтеся, що це завадить вам у використанні обладнання. Адже він дуже мобільний завдяки високоякісним транспортним колесам, які дозволять вам доставити обладнання в будь-яке місце на присадибній ділянці або в саду. Агрегат також пропонує високий рівень безпеки користувача. Він оснащений захисним кожухом для рук і сітчастим захисним кожухом для робочої зони.
Технічні характеристики
Напруга 230 В/ 50 Гц
Максимальний діаметр колоди 25 см
Рівень шуму 96 дБА
Номінальна потужність 2300 Вт
Робочі колеса так
Вага 54,6/56,6 кг
Тепловий захист ні
Зусилля 7 т
Довжина колоди макс. - 52 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Потужність двигуна | 2.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 73,30 кг |
| Рівень звукового тиску | 89,8 дБ |
| Вага нетто | 65,10 кг |
| Напруга | 220-240 В |
| Довжина проміжку | 200-520 мм |
| Установлювальні розміри | 1160x425x610 мм |
| Габарити паковання (ШхДхВ) | 915х840х1495 мм |
| Потужність двигуна s6 | 2300 Вт |
| Зусилля розщеплення | 7 т |
| Гідравлічний хід | 24,2 МПа |
| Установлювальні розміри, мм: | 1160x425x610 мм |
| Швидкість повернення | 5,29 см з |
| Швидкість руху | 3,08 см з |
| Вібраційна ручка | 2.5 м с2 |
| Діаметр поділки | 50-250 мм |
| Об'єм гідравлічної оливи | 3,5 л |
| Гарантія (міс.) | 12 |