29 460 ₴
Бензиновий мотокультиватор Faworyt Pro GP950 B - це потужна техніка з великими можливостями, яка адаптована до потреб індивідуального, непрофесійного користувача. Він оснащений двигуном Briggs & Stratton серії CR950 з чавунною гільзою об'ємом 208 см3.
З робочою шириною 34-61-78 см і робочою глибиною 35 см він здатний ефективно розпушувати ґрунт від низької до середньої твердості. Користувач має по 1 передачі вперед і назад. Задовільні результати роботи забезпечують леза спеціальної форми.
Сталевий корпус і вага 56,7 кг забезпечують міцність ґрунтофрези, але не є перешкодою для комфортної роботи, оскільки ця модель оснащена практичними опорними колесами. Серед інших функціональних рішень виробника - ергономічні ручки з важелями, бічні захисні кожухи ножів і обмежувач глибини. Дізнайтеся більше деталей та обирайте вже зараз з нашого асортименту.
Технічні характеристики
Потужність двигуна 4,2 кВт/5,7к.с.
Ємність паливного баку 3 л
Рівень шуму 104 дБА
Гарантія 12 місяців
Об'єм двигуна 208 см3
Тип запуску ручний
Модель двигуна CR950
Ємність масляного баку 0,6 л
Вага 56,7/61 кг
Тип палива бензин
Кількість ріжучих ножів 6 шт
Робоча ширина 34-61-78 см
Робоча глибина 35 см
Регулювання висоти так
Крутний момент 14 Нм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | CR950 |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Кількість фрез | 6 шт. |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 5.7 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29.5 кг г |
| Потужність двигуна, кВт.: | 3 к.с |
| Швидкість обертання | 110 об/хв |
| Гарантія | 12 |
| Кількість різальних лез | 24 шт. |
| Об'єм двигуна | 87 см3 |
| Ширина захоплення | 430 мм |
| Глибина культивування | 200 мм |
| Двигун | 4-тактний, одноциліндровий LONCIN |