25 940 ₴
Бензиновий мотокультиватор Faworyt Pro GP850 B - ідеальний вибір для розпушування ґрунту на вашій садовій ділянці чи в городі.
Однією з ключових переваг цього мотокультиватора є його потужний двигун Loncin об'ємом 196 куб.см з чавунною гільзою. Завдяки цьому двигуну ви зможете працювати на ширину 36-55-85 см з можливістю регулювання глибини до 33 см. Модель оснащена 1 передачею вперед та задньою передачею для зручності використання.
При вазі понад 57 кг, цей мотокультиватор стає надзвичайно міцним та стійким до навантажень. Його комфортне використання забезпечують міцні транспортні колеса та ручка для управління, що забезпечує вам контроль над машиною під час роботи.
Перед початком експлуатації мотокультиватора обов'язково ознайомтеся з інструкцією з експлуатації та дотримуйтесь правил техніки безпеки, щоб забезпечити безпеку під час роботи та продовжити термін служби машини.
Технічні характеристики
Ємність паливного баку 3,6 л
Кількість ножів 6 шт
Рівень шуму 101 дБА
Гарантія 12 місяців
Об'єм двигуна 196 см3
Тип запуску ручний
Модель двигуна G200F
Ємність масляного баку 0,6 л
Передачі 1 вперед, 1 назад
Тип палива бензин
Вага 57,4/60,9 кг
Робоча ширина 36-55-86 см
Робоча глибина 33 см
Регулювання висоти так
Крутний момент 12,4 Нм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | G200F |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість фрез | 6 шт. |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29.5 кг г |
| Потужність двигуна, кВт.: | 3 к.с |
| Швидкість обертання | 110 об/хв |
| Гарантія | 12 |
| Кількість різальних лез | 24 шт. |
| Ширина захоплення | 430 мм |
| Глибина культивування | 200 мм |
| Двигун | 4-тактний, одноциліндровий LONCIN |