

1 790 ₴
Набір ударних глибоких головок з Г-подібним коміром 1/2''15+1пр.(6-гр)(10,12,13-17,19,21,22,24,27,30,32мм,36мм-12гр) RockForce RF-4166A-5MPB, у кейсі
Універсальний набір ударних головок для роботи у важкодоступних місцях
Набір глибоких ударних головок RockForce RF-4166A-5MPB - це незамінний інструмент для будь-якого майстра, який займається ремонтом і обслуговуванням автомобілів, а також будівельними роботами. Набір включає 15 насадок розміром від 10 до 36 мм, які дозволяють працювати з болтами і гайками в найбільш важкодоступних місцях.
Переваги:
Застосування:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 36 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 16 шт. |
| Стан | Новий |