Пляшковий домкрат, 3 т Bass Polska BP-3302 - це надійний та ефективний інструмент для підйому автомобілів у майстернях та сервісних центрах.
Технічні дані:
Завдяки своїй невеликій вазі та компактній конструкції, підйомник 3 т є ідеальним вибором для будь-якої автомайстерні. Його зручно використовувати для підйому легкових автомобілів, вантажівок, автобусів і мікроавтобусів.
Довге складне дишло гідравлічного підйомника значно полегшує роботу оператора та сприяє зручному зберіганню пристрою. Характерними особливостями гідравлічних підйомників для пляшок Bass Polska є швидкість підйому, висота підйому та посилена проста конструкція.
Загалом, підйомник Bass Polska - це надійний і практичний інструмент, який допоможе забезпечити безпеку та ефективність підйому автомобілів під час ремонту та обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 308 мм |
| Висота підхоплення | 158 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |