Призначений для підйому автомобілів, витримує навантаження до 4 т. Конструкція виготовлена з міцної сталі. Гідравлічний привод забезпечує плавність ходу. Всі точки опори мають посилення для підвищення надійності. Широка стійка платформу стабілізує положення домкрата на підлозі, асфальті та інших покриттях. Основні переваги: велика вантажність при мінімальному робочому зусиллі, міцна конструкція та її стабілізація під час роботи, значна висота підйому та робочий хід, невеликі габарити, широка зона підхоплювання та надійне зчеплення з будь-якою поверхнею
ХАРАКТЕРИСТИКА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarLife |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 365 мм |
| Висота підхоплення | 155 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 4.35 кг |
| Стан | Новий |