Садовий подрібнювач MAST Gartentechnik P4206 - це подрібнювач призначений для подрібнення гілок та лози на приватних ділянках, або лісового господарства з бензиновим двигуном, який може подрібнювати матеріал діаметром до 120 мм . в залежності від породи та вологості деревини. Подроблений матеріал викидаються з подрібнювача під тиском.
Система дискового подріблення на 30% ефективніша за роторну
Цей барабанний подрібнювач оснащений надійним двигуном, потужністю 15 к. с.. З легкістю справиться із поставленими задачами. . Для зручності пересування передбачені колеса та форкоп.
Технічні характеристики| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mast |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 13.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 1-циліндровий 4-тактний двигун OHV |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 560 х 900 х 870 мм |
| Вага брутто | 99 кг |
| Вага нетто | 90 кг |
| Об'єм двигуна | 196 куб |
| Система запуску | реверсивний стартер |
| Рівень звукової потужності | 110 дБ (A) |
| Максимальне подрібнення-діаметр | приблизно 10 см |
| Потужність двигуна, кВ | 4,1 кВт |
| Обертів лопаті | 2400 об хв |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Клас захисту (IP) | 20 |
| Обертів двигуна | 3600 об хв |