Садовий подрібнювач MAST Gartentechnik GS1500 - це надійне обладнання яке розроблене спеціально для подрібнення гілок та лози на приватних ділянках, або в лісовому господарстві. Він оснащений бензиновим двигуном, який здатний подрібнювати гілки діаметром до 120 мм, залежно від вологості деревини. Весь подрібнений матеріал відкидається із подрібнювача під тиском, що забезпечує швидке та ефективне очищення робочої зони.
Ця модель подрібнювача відрізняється високою потужністю двигуна - 13 к. с., завдяки чому вона легко справляється з будь-якими завданнями подрібнювання. Для забезпечення зручного транспортування попереду розташоване колесо і форкоп, що дозволяє легко переміщати подрібнювач. Така модель ідеально підходить для використання на приватних ділянках та лісничих угіддях
Технічні характеристики| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mast |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 1-циліндровий 4-тактний двигун OHV |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 560 х 900 х 870 мм |
| Вага брутто | 99 кг |
| Вага нетто | 90 кг |
| Об'єм двигуна | 196 куб |
| Система запуску | реверсивний стартер |
| Рівень звукової потужності | 110 дБ (A) |
| Максимальне подрібнення-діаметр | приблизно 10 см |
| Потужність двигуна, кВ | 4,1 кВт |
| Обертів лопаті | 2400 об хв |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Клас захисту (IP) | 20 |
| Обертів двигуна | 3600 об хв |