Акумуляторна тачка MAST EWD300A-160 успішно застосовується на приватних городах, дачних ділянках, малих фермерських угіддях для перевезення сипучих матеріалів, в’язких рідин та іншого вантажу.
ПЕРЕВАГИ MAST EWB300-160L:
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Об'єм кузова | 160 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50/63 кг г |
| Габарити паковання (ДхШхВ), мм: | 1020х710х500 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Місткість, л | 100 л |
| Ємність акумулятора, Вт-год | 240 Вт-год |
| Потужність двигуна S1, Вт | 280 Вт |
| Розмір шин | 16 x 5.00-8 (ведучі) і 3.5-4.0" (опорні колеса) |
| Напруга акумулятора, В | 40 В |
| Час завантаження, година | 3 рік |