34 420 ₴
Акумуляторна тачка MAST EWD260 – це надійний помічник для будь-якого власника приватного подвір'я, дачної ділянки, фермерського угіддя тощо. Також вона буде корисною на будівництві, в садових господарствах та інших місцях, де є необхідність транспортування різних типів вантажів. Підходить для перевезення сипких матеріалів та в'язких рідин.
Вантажопідйомність 260 кг та ковшова платформа 100 л дозволяють перевозити значні обсяги матеріалів. Два великі колеса із протекторами забезпечують відмінну прохідність по всіх типах рельєфів. Стійка, надійна конструкція гарантує тривалу службу тачки.
Тачка має передній та задній хід, а також функцію "Паркінг". Може працювати без перерви до 8 годин, час заряджання акумулятора становить 3 години.
Заходьте до нашого онлайн магазину та замовляйте акумуляторну тачку з доставкою по Україні. Ми гарантуємо високу якість представленої продукції.
Чому варто вибрати саме акумуляторну тачку MAST EWD260
Представлена тачка має такі особливості:
Універсальна – підходить для всіх видів вантажів.
Практична – вантажопідйомність 260 кг та міцна ковшова платформа об'ємом 100 л.
Тривалий час працює – заряду акумулятора вистачає до 8 годин безперервної роботи
Зручна в управлінні – керування за допомогою пристрою на правій ручці
Функціональна – передній-задній хід та функція "Паркінг"
Має відмінну прохідність завдяки двом великим колесам з протектором.
Зносостійка - міцна, надійна конструкція забезпечує тривалий термін служби.
Технічні характеристики
Швидкість макс. 6,0 км/год, назад – 2 км/год
Час заряджання 3 години
Місткість акумулятора 6 Ач
Час роботи при повному заряді акумулятора 8 год
Габаритні розміри 1480×660×660 мм.
Вантажопідйомність 260 кг/100 л
Вага 36 кг
Гарантія 24 місяці
Ширина колісної бази 710 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 260 кг |
| Об'єм кузова | 100 л |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання (ДхШхВ), мм: | 1020х710х500 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Місткість, л | 100 л |
| Ємність акумулятора, Вт-год | 240 Вт-год |
| Потужність двигуна S1, Вт | 280 Вт |
| Розмір шин | 16 x 5.00-8 (ведучі) і 3.5-4.0" (опорні колеса) |
| Напруга акумулятора, В | 40 В |
| Час завантаження, година | 3 рік |