Акумуляторна тачка MAST EWB 150 B 260 кг 80 л
ОписАкумуляторна тачка MAST EWB 150 B - це надійний і незамінний інструмент, який стане у нагоді кожному господарю. Адже з її допомогою ви можете легко транспортувати різноманітні сипучі матеріали вагою до 260 кг!
Велике ведуче колесо, оснащене електроприводом 280 В, та два опорних колеса забезпечують забезпечують маневреність тачки, її стійкість і прохідність на різних типах місцевості. Міцне 80-літрове корито з порошковим покриттям відкидається вперед для легкого вивантаження матеріалів. Якісні матеріали виготовлення і надійна конструкція гарантують зносостійкість і тривалий термін служби тачки.
Тачка здійснює рух вперед і назад. При повному заряді акумулятора може безперервно працювати до 8 годин. Час зарядки становить 3 години.
Ця тачка може ефективно використовуватися для транспортування сипучих матеріалів у різних сферах:
Перерахуємо основні особливості такої тачки:
Ознайомтеся з таблицею плюсів і мінусів цієї тачки.
| Плюси | Мінуси |
| Велика вантажопідйомність | Корито зручне лише лише для сипучих матеріалів |
| Корито 80 л з відкиданням вперед | |
| Маневреність і відмінна прохідність | |
| Швидкоз’ємний акумулятор |
Правильне користування і регулярний догляд допоможуть зберегти робочі характеристики тачки і забезпечити її тривалу службу.
Догляд за тачкою не складний, достатньо дотримуватися кількох простих правил:
Технические характеристики
Скорость макс. вперед - 6 км/ч, обратно - 2 км/ч
Номинальное напряжение 40 В
Время зарядки 3 ч
Емкость аккумулятора 6 А/ч
Питание 240 Вт-ч
Время работы при полном заряде аккумулятора 8 ч
Габаритные размеры 1480x660x660 мм
Гарантия 24 месяца
Вес 36 кг
Грузоподъемность 260 кг
Аккумулятор Li-ion
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 260 кг |
| Об'єм кузова | 80 л |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання (ДхШхВ), мм: | 1020х710х500 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Місткість, л | 100 л |
| Ємність акумулятора, Вт-год | 240 Вт-год |
| Потужність двигуна S1, Вт | 280 Вт |
| Розмір шин | 16 x 5.00-8 (ведучі) і 3.5-4.0" (опорні колеса) |
| Напруга акумулятора, В | 40 В |
| Час завантаження, година | 3 рік |