25 140 ₴
Акумуляторна тачка MAST EWB 150G стане вашим надійним помічником у всіх господарських справах, адже забезпечує легке транспортування вантажів до 150 кг на подвір’ї, в саду, на будівництві, на роботі тощо. Компактна і маневрена, вона дуже зручна у застосуванні і практична у зберіганні.
Оснащена великим ведучим колесом із електродвигуном 280 Вт та протектором і двома невеликими опорними колесами для стійкості і полегшення руху. Міцне 75-літрове корито дозволяє одночасно перевозити великі об’єми матеріалів. Керування тачкою відбувається за допомогою пристрою управління, розміщеного на правій ручці. Є функція переднього і заднього ходу. При повному заряді акумулятора здатна безперервно працювати протягом 8 годин.
Самохідна тачка MAST EWB 150G стане в нагоді скрізь, де є потреба перевезення вантажів до 150 кг.
Технічні характеристики
Вага 30 кг
Габаритні розміри 1360x600x680мм
Ємність акумулятора 40 v/6 Ah
Час безперервної роботи 8 год
Максимальне навантаження 150 кг
Ємність кузова 75 л
Гарантія 24 місяці
Електропривід 280 Вт (колесо: 5.00-8 ")
Функція переднього та заднього ходу так
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Об'єм кузова | 75 л |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання (ДхШхВ), мм: | 1020х710х500 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Місткість, л | 100 л |
| Ємність акумулятора, Вт-год | 240 Вт-год |
| Потужність двигуна S1, Вт | 280 Вт |
| Розмір шин | 16 x 5.00-8 (ведучі) і 3.5-4.0" (опорні колеса) |
| Напруга акумулятора, В | 40 В |
| Час завантаження, година | 3 рік |