

1 485 ₴
Регульовані підставки під автомобіль JCB-TH53013 з здатністю 3 т, 2 шт. у комплекті, утримують вантаж на висоті 310-478 мм. Їх використовують як засіб додаткової фіксації та страхування легкового автомобіля, піднятого на витягу або домкраті. Конструкцією передбачений механізм, що надійно утримує шток у висунутому положенні. Підставки стануть у нагоді в гаражі або автосервісі під час проведення ремонтних робіт.
Переваги
Поради щодо безпеки:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 478 мм |
| Висота підхоплення | 310 мм |
| Власна вага | 5.9 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5 кг г |
| Мінімальна висота | 285 мм |
| Максимальна висота | 425 мм |
| Розмір основи | 180х190 мм |