


1 955 ₴
Регульовані підставки під автомобіль JCB-TH53003E вантажопідйомністю 3 т з висотою підйому 303-438 мм, 2 шт. в комплекті, використовуються як додаткова підтримка під час ремонту автотранспорту. Підставки утримують автомобіль на потрібній висоті за допомогою регульованих штоків із зубчастим механізмом фіксації. Кожна стійка має страхувальний штифт, що виключає ризик випадкового опускання штока. Підставки будуть корисні для професійного та самостійного авторемонту.
Переваги
Застосування:
Поради щодо безпеки:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 438 мм |
| Висота підхоплення | 303 мм |
| Власна вага | 7.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5 кг г |
| Мінімальна висота | 285 мм |
| Максимальна висота | 425 мм |
| Розмір основи | 180х190 мм |