Регульовані підставки під автомобіль JCB-TH52002C вантажністю 2 т, з висотою підйому 278-425 мм, 2 шт. в комплекті, використовуються як додаткова підтримка під час ремонту автотранспорту. Підставки утримують автомобіль на потрібній висоті за допомогою регульованих штоків із зубчастим механізмом фіксації. Кожна стійка має страхувальний штифт, що виключає ризик випадкового опускання штока. Підставки будуть корисні для професійного та самостійного авторемонту.
Переваги
JCB є одним із провідних виробників будівельної, сільгосптехніки та інструментів у світі. Компанія пропонує широкий вибір продукції, що відповідає потребам різних споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 425 мм |
| Висота підхоплення | 278 мм |
| Власна вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5 кг г |
| Мінімальна висота | 285 мм |
| Максимальна висота | 425 мм |
| Розмір основи | 180х190 мм |