450 ₴
Набір головок ударних тонкостінних 3пр. 1/2 "6-гр (17,19,21мм) в кейсі
Цей набір глибоких ударних головок від Forsage - незамінний інструмент для будь-якого автосервісу або майстра-аматора. Він включає 3 головки розміром 17,19,21мм, які дозволяють працювати з болтами і гайками в найбільш важкодоступних місцях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 21 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Стан | Новий |